NÁŠ SORTIMENT

Z našeho sortimentu

Laminátové podlahy Quick Step
Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou řazeny do kategorie plovoucích podlah. Nespornou výhodou laminátových podlah je jejich tvrdost a především cenová dostupnost. Laminátové podlahy jsou určeny především do obývacích pokojů, chodeb a dalších obytných častí domů.

Vinylové podlahy
Vinylové podlahy 

Extrémní odolnost. Zdravotní nezávadnost. Komfortní pro vaše kroky. Autentický vzhled. Bez ftalátů. Odolnost proti vlhku. Vydrží extrémní zátěž, je vhodná i pro mazlíčky a také zdravotně nezávadná. I přes nízkou výšku jsou podlahy extrémně odolné vůči vlhku, vodě i zátěži.

Dřevěné podlahy
Dřevěné podlahy 

Dřevěné podlahy jsou přírodní produkt, jsou ekologicky šetrné. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní zdroj, dřevo je obnovitelné a recyklovatelné.

PVC krytiny
PVC krytiny

PVC podlahy (Lina) jsou podlahovou krytinou s dlouhou životností a vysokou odolností. PVC podlahy nabízíme v nepřeberném množství barev a vzorů.

Koberec v metráži i kusový
Koberce v metráži i kusové

Vybírejte z širokého sortimentu metrážových i kusových koberců, které skvěle doplní váš interiér. Rozsáhlý výběr metrážových i kusových koberců.

Korkové podlahy
Korkové podlahy

Korkové podlahy, které se pokládají zámkovým systémem, jsou navíc opatřeny extrémně odolnou vinylovou fólii o tloušťce 0,5 mm. Díky tomu bez problému snesou i vysokou zátěž v komerčních objektech a průmyslových halách. Již zmíněný zámkový systém pokládky je velice oblíbený pro svou nenáročnost a rychlost.

Marmoleum
Marmoleum

Podlaha Marmoleum představuje paletu mramorovaných, lineárních i jednobarevných dekorů. Linoleum Marmoleum je přírodní podlahová krytina, vyrobená pouze z přírodních surovin. Neobsahuje ftaláty, změkčovadla nebo minerální oleje. Je to nejekologičtější podlahová krytina v kategorii pružných podlahovin.

Dveře a kliky
Dveře a kliky

Prodáváme široký sortiment interiérových i vchodových dveří včetně kování, zárubní a klik. V naší nabídce máme jak standardní interiérové dveře, tak i posuvné dveře s možností zabudování před příčku i do příčky. Dveře v případě zájmu dodáváme včetně montáže.

Dveře a kliky
Tapety

Doplnili jsme pro Vás v našem sortimentu možnost objednání tapet dle vzorníků a následně odbornou instalaci - lepení - TAPETOVÁNÍ našimi odborně vyškolenými zaměstnanci.

Podlahové lišty a ostatní materiál
Podlahové lišty a ostatní materiál

Dodáme Vám i veškerý doplňkový podlahářský materiál včetně podlahových lišt. Prodáváme materiál i bez montáže.

Nábytek a kuchyňské centrum
Nábytek

Široká nabídka veškerého druhu nábytku pro interiéry rodinných domů, kuchyní, předsíní, ale i pro vybavení kanceláře.

Tapety - pokládka lepení instalace tapet

NOVINKA - TAPETY !!!!

Doplnili jsme pro Vás v našem sortimentu možnost objednání tapet dle vzorníků a následně odbornou instalaci - lepení - TAPETOVÁNÍ našimi odborně vyškolenými zaměstnanci.  

Laminátové podlahy

Vinylové  podlahy

Dřevěné podlahy

PVC krytiny

FORTEX
FORTEX
A1 PODLAHY
A1 PODLAHY

Koberce

Korkové podlahy

Marmoleum

Dveře, kliky a kování

Tapety

Podlahové listy

vox
VOX

Nábytek

Interiérové centrum Pianka Česká Lípa

Mimoňská 3223, Česká Lípa , PSČ 470 01

Kontakty a mapa

Adresa

Mimoňská 3223
Česká Lípa , PSČ 470 01
(Vedle České Spořitelny, naproti obchodnímu domu Kaufland)

Kontakty

Telefon: +420 487 826 616
Mobil: +420 777 181 515
Mobil: +420 608 977 888

Sociální sítě